flags

Arama Motoru Optimizasyonu

img
Arama motoru optimizasyonu veya profesyonel seo hizmeti sitenizi arama motorlarında yükseltmek için çok önemli bir yere sahiptir.

Seo optimizasyonu ile birlikte hedef kitlenize daha rahat ulaşabilirsiniz. Yükselme garantili SEO hizmetlerinden yararlandığınız takdirde üst sıralarda yer alırsınız. Dijitalleşen dünyada arama motoru optimizasyonu çok önemli hale geldi. E-ticaret sitesi için seo çalışması veya arama motoru optimizasyonu yaptırma artan rekabet ortamında şart olmuştur.

83
%
Organik Trafik - Arttırma
52
%
Hemen Çıkma Oranı - Azalma
38
%
Ortalama Ziyaret Süresi - Artış
27
%
Oturum Başına Sayfa - Artış
Her geçen gün interaktif ortamda fazlasıyla hissedilen ticaret hacminin boyutu giderek artmaktadır. Bununla birlikte her geçen gün kendini internet ortamına entegre eden firma sayısı da hiç de azımsanacak gibi değil. Ticaret hacminin büyük çoğunluğunun internet üzerinden dönmesi ve birçok firmanın da artık internet üzerine kaymasıyla birlikte Google üzerinde yaşanan rekabette kızışmaya başladı.
  • Danışmanlık hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri sizin ne istediğinizdir.İyi bir ürününüz ve iyi bir ekibiniz varsa başarı sizin için kaçınılmazdır. Bu nedenle önce temelimizi sağlam atmalıyız.

  • 4 ay ile 1 yıl size uzun bir süre gibi gelebilir. Ancak SEO sabır işidir ve anlık çözümler sizin işinize yaramayacaktır. Bu süreçte yapacağınız çalışmalar ile sitenizin önünde yer alan uzun bir süreci garanti altına alabilirsiniz.


Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetlerimiz Şunları da İçeriyor:

Organik Arama
Organik Arama
Sitenize arama motoru sonuçları aracılığıyla gelen trafiği diğer yönlendirme kanalları (ör. ücretli reklamlar veya sitenize bağlantı veren başka bir site) aracılığıyla gelen trafikten ayırır. Raporlarınızda bu trafik segmentine organik arama trafiği adı verilir.
ON-PAGE SEO
ON-PAGE SEO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod.
Link İnşası
Link İnşası
Arama motorlarında iyi bir sırada olmak için yapılması gereken en önemli çalışmalardan biridir. Bunun sebebi ise Google’ın yalnızca site içeriği, başlığa ve meta açıklamasına bakmayıp web siteleri arasındaki ilişkiye de bakmasıdır.

Site Analizi

Sitenizin durumunu çabuk değerlendirebilmek için en önemli metrikleri kontrol paneline istediğiniz sırada yerleştirip, paneldeki metriklerin her biri küçük bir rapor şeklinde düzenlenen bir sayfa içerisinde görüntülenir. Bu sayfada istenilen zaman aralığını, grafik şeklini ve segmenti seçmeniz mümkün.
img
Jonathan Simpson
Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus parum claram, anteposuerit litterarum formas humanitatis seacula.
Jonathan Simpson
Lead Manager
Angelina Johnson
Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus parum claram, anteposuerit litterarum formas humanitatis seacula.
Angelina Johnson
Sales Manager

Sayfanızın Ne Kadar Optimize Olduğunu Görün

İşletmenizi internete bağlamanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz başarılı bir iş ortaklığı için mükemmel bir ortaktır.

Mesajınız gönderildi